Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,000 €

Shitet Ambient Biznesi:

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Postuar: 28/09/2017 14:48
  • Skadon: 29 ditë, 18 orë
jsdsd

Përshkrimi

Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte, ka nje siperfaqe prej 12,5 m² eshte totalisht i investuar dhe i gatshem per pune, I pershtatshem per zyre avokatie, noterie apo agjensi dhe disponon hipoteke.

27.000 €

Nuk ka tag

137 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 91059ccef6e14d29

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total