Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 LEK

Shitet Aktiviteti ,Ambienti Jepet Me Qera

  • Adresa: Ish Fusha Aviacionit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695160605
  • Specifikime: Me afat të gjatë
  • Postuar: 08/02/2018 16:56
  • Skadon: 71 ditë, 7 orë
1B3BA436-6EB4-4469-9B18-1C3402FFF9CD
3755852C-E5A3-4357-A074-D7D7F009C41C

Përshkrimi

Shitet Aktiviteti Supermarket.Aktiv Prej 18 Vitesh ,Xhiro Shume e Mire.Shitet 500000 Lek + Gjendje Inventari,Dhe Ambienti 70 m2 Jepet me Qera 60000Lek/Muaj.

Nuk ka tag

252 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 435a199eb3bf2e6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total