Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35 €

SHITET 684m2 toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk LEZHE

  • Çmimi/m²: 33
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Lezhe
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0684950310
  • Postuar në: 13/09/2017 16:37
  • Skadon për: 130 ditë, 4 orë
toka lezh

Përshkrim

Shitet toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk pa shkuar te Antika ,toka ka qertifikat pronesie dhe esht buz rrugen kryesore mund perdoret per biznes 684m2 33e m2 .pranojm dhe makin deri 3000-5000 euro
cel; 0684950310

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 670 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 475589dbed3133d6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total