Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000,000 LEK

SHITET 6000 m2 ULLISHTE , GURABARDH – ELBASAN

  • Çmimi/m²: 2500 lekete reja / m2
  • Sipërfaqe (m²): 50001-100000
  • Adresa: GURABARDH - ELBASAN
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: +355694791410
  • Postuar: 15/06/2017 17:58
  • Skadon: 27 ditë, 8 orë
1
356

Përshkrimi

OKAZION !
SHITET 6000 M2 ULLISHTE E VJETER ME RRETH 100 RRENJE NE PRODHIM NE FSAHTIN GURABARDH – ELBASAN. KA HIPOTEKE TE RE DHE CMIM TE NEGOCIUESHEM !

Nuk ka tag

97 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6975942ae9411f1e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total