Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

82,000,000 LEK

SHITET 4 DYNYM TOKE, BUZE AUTOSTRADES LUSHNJE – FIER, 1 KM NGA KTHESA E PLUKUT

  • Çmimi/m²: 2.100
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: 1 km nga kthesa e Plukut
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 9000
  • Postuar: 12/07/2017 11:53
  • Skadon: 19 ditë, 12 orë

Përshkrimi

SHITET 4 DYNYM TOKE, BUZE AUTOSTRADES LUSHNJE – FIER, 1 KM NGA KTHESA E PLUKUT, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE DHE ME CMIM TE DISKUTUESHEM.

Nuk ka tag

55 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3035965c61c8801b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total