Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,900 €

Shitet 3+1 (okazion deri me date 31.08.2017)

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Lagjia "Kongresi I Lushnjes" mbrapa bashkise
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 00355685533773
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/08/2017 12:05
  • Skadon: 32 ditë, 2 orë
0ab69e70-67fa-25c8-4c24-64ee9c5acef2
3b2fce2d-5a1e-a7db-1a66-46416730755494f84ebe-8ae5-c323-d4fa-09429788a0cd193125cd-60cb-3e49-ad04-97c33f7a1878df50e1cc-2d3e-7bd2-8d3b-14578fe5b497e7cc2115-e024-e1ef-9f05-5f37f14b1b8b

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne Katin e IV dhe ka nje siperfaqe te madhe prej 145m2. Perbehet nga nje koridor me hapesire te bollshme, 3 dhoma gjumi, nje sallon+guzhine, 2 tualete dhe nje verande e madhe me drejtim jug-perendim. Vendodhja: Ne qender te qytetit te Lushnjes. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe gjendet ne nje pallat me punime shume te mira i ndertuar prej 10 vitesh.

Nuk ka tag

59 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1259956a669a91f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total