Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

103,000 €

Shitet 2+1+2 Tualete te kompleksi KIKA 1

  • Çmimi/m²: 1030
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr. Medar Shtylla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/06/2017 16:17
  • Skadon: 6 ditë, 23 orë

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 Tualete te Komuna e Parisit kokretisht te kompleksi KIKA 1 te lulishtja,i cili organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone me siperfaqe totale 100.5m2 dhe eshte i orientuar totalisht nga JUGU. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe me gatim me vehte. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 156593021db2bfde

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total