Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Shitet 2+1

  • Çmimi/m²: 1142
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Prane Bllokut te Ambasadeve pas Ambasades Kineze
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050138
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/09/2017 20:01
  • Skadon: 150 ditë, 16 orë
DSC09750
DSC09766DSC09778

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta te Tiranes, prane rruges se ambasadave. Disponon dy dhoma gjumi me kondicioner,dhomen e ndenjes,nje aneks me kontrabufe cilesore,nje tualet dhe nje ballkon i cili komunikon me te treja dhomat! Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontakton!

Nuk ka tag

39 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 82459ce8a5736688

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total