Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

186,000 €

SHITET 2+1 TEK RRUGA KOSOVAREVE

  • Çmimi/m²: 1600
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: RRUGA KOSOVAREVE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694040923
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 22/11/2017 10:04
  • Skadon: 20 ditë, 13 orë
planimetri 116.47 m²

Përshkrimi

Shitet apartament me standarta te larta ndertimi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes .Prane liqenit Artificial Rruga Kosovareve .

Apartamente ka orientim te favorshem te drites , kuadratik , kati shume i favorshem 4 Banim me pamje nga Rruga Kosovareve . Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi , 2 tualete , soxhorno dhe ambjetin e gatimit me dalje ne ballkon , siperfaqe 116.47 m²

Cmimi 186,000 Euro

Pagesa edhe me keste !

Objekti eshte ne faze ndertimi ku ju lejon te beni zgjedhjen e aksesoreve sipas deshires suaj .

Per cdo informacion apo vizite ne objekt telefononi ne :

Cel .0694040923

Nuk ka tag

264 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 87595e024eb56ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total