Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

SHITET 2+1 TE KOMUNA PARISIT

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Bill Klinton
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070013
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 14/06/2017 11:04
  • Skadon: 22 ditë, 1 orë
20170612_133531
20170612_13354520170612_13361020170612_13382620170612_13375520170612_133706

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane kolegjit Kristal, ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit. Ne nje zone ku mesatarja varion nga 750-1000 Euro m/2, ky apartament vjen me nje cmim Okazion rreth 690 Euro m/2. I ndodhur ne nje ndertim cilesor, me kubature te rregullt dhe mjaft te bollshme, me 1 sallon te madh ndenje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete te pajisura me te gjitha hidrosanitaret ku njeri nder to eshte me dritare.

Nuk ka tag

82 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1125940fbfcabf7a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total