Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

SHITET 2+1 ME HIPOTEK “RRUGA 5 MAJI”

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: RRUGA 5 MAJI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 02/12/2017 14:59
  • Skadon: 40 ditë, 12 orë

Përshkrimi

*NXITONI ! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK

-Siperfaqe totale prej 106 m2
-kati i 3 banim
-2 dhoma gjumi me ndarje perfekte, 2 tualete , soxhorno te madhe me guzhine + ballkon
-i mobiluar pjeserisht
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total 72.000 euro i PADISKUTUESHEM

*Adresa: rruga 5 Maji

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 58659b929fe2f824

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total