Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

81,000 €

SHITET 2+1 ME HIPOTEK “KOPSHTI ZOLOGJIK”

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: prane kopshtit zologjik rruga eduart mano
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 07/07/2017 15:23
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK

-Siperfaqe totale prej 107m2
-kati i 2 banim
-orjentimi jug-perendim
-2 dhoma gjumi, 2 tualete , soxhorno te madhe + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total 81.000 euro

*Adresa: prane kopshtit zologjik rruga eduart mano

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52859490b870aaca

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total