Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

SHITET 2+1 ME HIPOTEK “FRESKU 50.000 EURO”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: FRESKU TEK RESTORANT QESARAKU
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 15:00
  • Skadon: 31 ditë, 18 orë

Përshkrimi

*NXITONI! SHITET APARTAMENT 2+1 me nje siperfaqe prej 95 m2, i vendosur ne katin e 4.Apartamenti eshte me certifikate pronesie (i hipotekuar) , ka punime super cilesore brenda dhe jashte apartamentit.Cmimi 50.000 euro i PADISKUTUESHEM

*Adresa: FRESKU TEK RESTORANT QESARAKU

*Real Estate I-deal
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

299 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 36359cf9ae784fba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total