Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Shitet 1+1 Sarande

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Mitat hoxha
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0682150616
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 06/01/2018 16:11
image-0-02-05-b036d75e31f7c6dbddd7f99c39b19866e9b9e3520e7769c511c97fc9f3fdd304-V

Përshkrimi

Nje nga zonat me te preferuara te Sarandes….
Shitet ap. 1+1(e improvizuar ndarje me gips ne 2+1), 71.5 m2, kati i katert (pa ashensor). Apartamenti eshte ne te 2 anet me pamje nga deti, vetem 100 m larg detit.
Ndodhet prane komplekseve te njoura Apolon dhe Jon, rr. Mitat Hoxha, Sarande
Mos hezitoni te kontaktoni 0682150616/ 0695566596(vetem viber ose whats up)

Nuk ka tag

153 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8515a5089a282be9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total