Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,250 €

Shitet 1+1 me hipotek (Liqeni i that)

  • Çmimi/m²: 750
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: tek Liqeni i that
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 26/01/2017 15:27
  • Skadon: 4 ditë, 23 orë

Përshkrimi

*Shitet apartament 1+1 me hipotek me nje siperfaqe 63m2 i ndare ne : 1 dhome gjumi 1 tualet si dhe soxhorno.Apartamenti ka punime super cilesore dhe eshte i vendosur ne katin e 2 me ashensor.Cmimi 47,250 euro.

*Adresa: tek Liqeni i thate

*Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr tel : 0682017333 0682072229 ose mund te na vizitoni ne zyren tone tek “pallatet 1Maji , Komuna e Parisit”

*Real Estate I-Deal

Nuk ka tag

666 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 96583c39bf5cf4a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total