Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,000 €

SHITET 1+1 ME HIPOTEK “KOMUNA E PARISIT”

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: KOMUNA E PARISIT PERBALLE ISH NEW YORK
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 14:59
  • Skadon: 14 ditë, 17 orë

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK

-Siperfaqe totale prej 72 m2
-kati i 3 banim
-orjentimi jug-perendim
-1 dhom gjumi me ndarje perfekte, 1 tualet , soxhorno te madhe me guzhine + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total 59.000 euro

*Adresa: Komuna e Parisit perballe ish New York

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52359b921787fee4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total