Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,000 €

SHITET 1 + 1 SHTEPI DHE DYQAN 61 m2 PRAPA MEDRESESE

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Bajram Curri, P. 369/4, Sh. 1, Ap. 3, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355692548878
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar
  • Postuar: 08/03/2018 10:05
IMG-20171106-WA0010
IMG-20171106-WA0002IMG-20171106-WA0005IMG-20171106-WA0009IMG-20171106-WA0001IMG-20171106-WA0003IMG-20171106-WA0004IMG-20171107-WA0000

Përshkrimi

Apartament ne katin e pare, 1+1 me siperfaqe 61m2 (njera nga dhomat eshte dyqan 25 m2)prapa Medresese, prane Tregut Industrial, afer Qendres Spitalore Universitare “Nene Tereza”. E pamobiluar, ne gjendje optimale, dyqani me vetrate te madhe duralumini dhe qepen, pallat i vitit 1979, me hipoteke.

Nuk ka tag

456 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9615a02246331d97

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total