Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

135,000 €

Shitet 1500m2 truall Sarande, 30m mbi rugen kryesore Sarande-Ksamil km4

  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0696744104 ose 0685034948
  • Postuar: 05/12/2016 06:51
  • Skadon: 44 ditë, 21 orë

Përshkrimi

Shitet truall me siperfaqe 1500m2 trualli ndodhet 30m mbi rugen kryesore sarand-ksamil km4.eshte i pajisur me cerftitikat pronesie.

sic e shikoni dhe ne foto ska nevoj per germim eshte gati per te ndertuar.cmimi i diskutushem flm.

Cmimi: 90 Euro/m²

Nuk ka tag

503 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4075844a397e8799

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total