Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400 €

Shiten Robot ndricues per skena dhe lokale.

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682045499
  • Postuar në: 27/07/2017 13:53
  • Skadon për: 57 ditë, 1 orë
WhatsApp Image 2017-06-21 at 11.00.51
WhatsApp Image 2017-06-21 at 11.00.52 (1)WhatsApp Image 2017-06-21 at 11.00.52WhatsApp Image 2017-06-21 at 11.00.53 (1)WhatsApp Image 2017-06-21 at 11.00.53

Përshkrim

Shiten Robot ndricues per skena dhe lokale.
Eshte i paisur me gjithe aksesoret e nevojshme.
Color change dhe qindra opsione per ndricim.
Jane te rinj ne kuti ,te paperdorur asnjehere.
Kemi gjendje 8 cope.

Cmimi 400 Euro

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 64 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 635594a38c7c9851

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total