Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

 

SHITEN RAFTET METALIKE PER MARKETE

  • Adresa: TIRANE
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0685005458
  • Postuar në: 06/02/2017 20:29
  • Skadon për: 151 ditë, 4 orë
15822222_1378604745524134_627962496_n

Përshkrim

SHITEN RAFTET METALIKE PER MARKETE.
STRUKTUARA ESHTE SHUME E FORTE DHE NE GJENDJE TE PERSOSUR,SHITET PER MBYLLJE AKTIVITETI. PERMASAT JANE 6 METRA.
CMIMI I DISKUTUESHEM CEL 0685005458

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 95 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 715586a60c8634b5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues