Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

Shiten pajisje per market

  • Adresa: Rruga Fadil Deliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355698161303.
  • Postuar: 16/11/2017 09:29
  • Skadon: 174 ditë, 4 orë
received_529544580729354
received_529527957397683received_529544724062673received_529531117397367received_529544660729346received_530548300628982received_530548917295587received_530548107295668received_530549170628895received_530546470629165received_530545423962603received_530545697295909received_530545417295937

Përshkrimi

Shiten paisje per market.Shiten paisje komplet ose vec e vec.1Tavoline marketi,1frigorifer mural 2frigorifer banak,frigorifer kolon,1fetatrice,1peshore elektronike,kompjuter DELL ONE TOUCH bashke me tastiere dhe mouse,1scaner barcode,1printer cmimesh,raft druri per fruta perime,rafte metalike,1kase etj… Per me shume informacion kontaktoni ne nr.00355698161303..Rruga Fadil Deliu afer BUNK ART

Nuk ka tag

104 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5515a040d3a9b2a5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total