Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

100 LEK

SHITEN BIZHUTERI PËR FEMRA

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682887359
  • Postuar në: 16/12/2016 20:06
  • Skadon për: 38 ditë, 11 orë
2016-12-16 13.42.21
2016-12-16 13.41.242016-12-16 13.39.582016-12-16 13.25.322016-12-16 13.38.502016-12-16 13.37.202016-12-16 13.34.072016-12-16 13.28.582016-12-16 13.24.18IMG-20161212-WA0008-1

Përshkrim

Rreth flokësh për vetëm 500Leke të reja
Rreth flokësh për vetëm 400L Kapse flokësh për vetëm 100L
Krehër flokësh për vetëm 110L
Unaza për vetem 150L
Byzylyk për vetëm 150L
Varëse dhe vathë për vetëm 200L

Furçë dhëmbësh fëmijësh për vetëm 100L
Vaseline origjinal për vetëm 200L

Për çdo blerje mbi 1.000 lekë transport FALAS brenda Tiranës Kontakt whatsapp 0682887359

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 107 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 164585437082a724

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total