Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

390,000 €

Shiten Bar Restorant, Hotel & Ambjente te tjera – Gramsh

  • Çmimi/m²: 501-600
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rr. "Hamit Dollani"
  • Rrethi: Gramsh
  • Kontakt: 0682062156
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/02/2018 10:33
  • Skadon: 21 ditë, 9 orë
Pamje ballore
Pamje balloreBariBari 1RestorantiDhome hoteli 1Dhome hoteli

Përshkrimi

Disponoj dy kate te ish Hotel Turizmit ne Gramsh. Kati i pare perbehet nga ambjente sherbimi si dyqane, zyra etj., kurse kati i dyte perbehet nga ambjentet e barit, restorantit dhe dhomat e hotelit.
Ambjenti ndodhet ne qender te qytetit te Gramshit dhe ka parking.
Te interesuarit jane te ftuar ta vizitojne dhe te diskutojme mbi termat konkrete.

Nuk ka tag

11012 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 62557168c52ae9e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total