Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

125,000 €

Shiten apartamente prane qendres tek pazari i ri 2+1 dhe 1+1

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: rr. qemal stafa tek pazari i ri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692640866
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 11:04
  • Skadon: 42 ditë, 21 orë

Përshkrimi

Shitet apartamente prane qendres tek pazari i ri 2+1dhe 1+1 per arsye emigrimi

Nuk ka tag

175 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 46559a52ddad7e91

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total