Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shiten Apartamente në Velipojë nga 700€/m²

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Velipoje
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 05/06/2017 18:09
  • Skadon: 11 ditë
oie_7MhxyQ5Kkdla
oie_754JaJIdIbG2oie_C0lc84ykyd9woie_c2X2sQsssAdMoie_eqLoW9fvbTtxoie_G6eEoyutOU19oie_ksploPUmlpAKoie_KX9sJr0IROaaoie_QbXzrQk3RvEnoie_WBkvfdnYos1O

Përshkrimi

Shiten apartamente pushimi ne Velipoje perkatesisht:
– 1+1 me siperfaqe 57m² dhe 61m²
– 2+1 me siperfaqe 78m² dhe dhe 87m²

Ndertesa ndodhet ne plazhin e vilunit ne nje nder plazhet me te frekuentuar te Velipojes, e ndertuar sipas kushteve me bashkekohore, eshte komplet e re dhe ndodhet vetem 200m larg bregut te detit, si ndertesa e vetme ne nje rreze te gjere, siguron qetesi dhe komfort tek pushuesit. Gjithashtu ofrohet dhe nje kend lojrash per argetimin e femijeve.

Cmimet e apartamenteve fillojne nga 700€/m²

Adresa: Rruga e Vilunit, Velipoje

Nuk ka tag

4258 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7155751c05c1a3f0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total