Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,300 €

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME HIPOTEK “PRANE LICEUT”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: PRANE LICEUT , RRUGA ELBASANIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 03/10/2017 14:20
  • Skadon: 39 ditë, 6 orë
20375766_10154488617557493_4439933788683750799_n
20429767_10154488617392493_4910928559853078789_n20431724_10154488617797493_7650667426164205222_n20476164_10154488617627493_1358128358462928851_n20479519_10154488617372493_1970584189491145797_n20476220_10154488617582493_2794650227710562213_n

Përshkrimi

*SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME HIPOTEK , SIPERFAQE TE NDRYSHME SI: 97 M2 , 105 M2, 93 M2 DHE 78 M2.APARTAMENTET KANE PUNIME SUPER CILESORE ME TE GJITHA PAJISJET E FUNDIT, FJALA E FUNDIT E NDERTIMIT , VESHJA E PALLATIT ESHTE ME SISTEM VENTILIMI.CMIMI 2300 EURO/M2

*ADRESA : PRANE LICEUT TEK RRUGA ELBASANIT , EKZAKTESISHT RRUGA FATMIR HAXHIU

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

80 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 492597f61786f061

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total