Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

650 €

SHITEN APARTAMENTE 2+1 “DON BOSKO”

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: DON BOSKO
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar: 19/10/2017 11:38
  • Skadon: 32 ditë, 1 orë

Përshkrimi

*SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME SIPERFAQE TE NDRYSHME , 90 M2 , 95 M2 , 96 M2 ETJ.. APARTAMENTET NDODHEN NE KATE TE NDRYSHME ME PUNIME SUPER CILESORE SI DHE NDARJE PERFEKTE..PALLATI ESHTE NE PERFUNDIM TE NDERTIMIT.BLINI APARTAMENTIN TUAJ PER TE GJITH TE INTERESUARIT NE KETE ZONE.CMIMI 650 EURO/M2

*ADRESA: DON BOSKO

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

102 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 597597b5607cc12c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total