Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

SHITEN APARTAMENTE 1+1

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070052
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 18/08/2017 16:59
  • Skadon: 33 ditë, 7 orë
SHITEN APARTAMENTE 1+1 - Foto 1SHITEN APARTAMENTE 1+1 - Foto 2SHITEN APARTAMENTE 1+1 - Foto 3SHITEN APARTAMENTE 1+1 - Foto 4SHITEN APARTAMENTE 1+1 - Foto 5SHITEN APARTAMENTE 1+1 - Foto 6

Përshkrimi

Shiten apartamente ne zonen e Yzberishtit, pozicionohen ne kate dhe orientime te ndryshme. Siperfaqja e apartamenteve fillon nga 66 m2 deri ne 71 m2. Apartamentet jane ne faze rifiniture cka do te thote qe keni mundesine te zgjidhni vete pllakat dhe dyert, ose ne rast se ju deshironi ti vendosni vete mund te behet zbritje ne cmim. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!

Nuk ka tag

98 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 413599700a861968

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total