Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

33,000 €

Shiten apartamente 1+1, Rruga “Muhamet Deliu”!

  • Çmimi/m²: 550
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 41 ditë, 12 orë
IMG_6863
IMG_6860IMG_6880IMG_6879IMG_6881

Përshkrimi

Apartamentet ndodhen në katin e pestë, të një pallati të ri.
Apartamentet janë të organizuara me një dhomë gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon dhe një tualet.

Sipërfaqet e tyre janë 60 dhe 68m2.
Çmimi 550 Euro/m2/

Nuk ka tag

499 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 90459ba8026da53a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total