Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

95,000 €

Shitet Apartament 2+1, 880 Euro/m2, tek Hipoteka.

  • Çmimi/m²: 880
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga “Panorama”, tek Hipoteka.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 30 ditë, 3 orë
IMG_7033
IMG_7034IMG_7036IMG_7037IMG_7045IMG_7030

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt të Tiranës. Punimet e apartamentit janë shumë cilësore, duke qenë se ndodhet në një nga komplekset me të mira të qytetit.
Apartamenti ka ka 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon si dhe 1 tualet.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Sipërfaqja 108.50 m2
Çmimi 879 Euro/m2, në total 95.000 Euro/m2.

Nuk ka tag

223 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 99159cbbe91f1dc1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total