Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

8,000 €

shiten aparatura fotografie dhe video

  • Adresa: LIMANI
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: 0030 2634024524
  • Postuar: 26/02/2018 07:21
sony recorder mini dv
sony hdflowcamlinelightsswit packsonycanonlibec tripod

Përshkrimi

-Kamera Sony hvr hd 1000e mini dv camcoder+tsanta+bateri
-Aparati fotografik Canon EOS 5D MARK2 ef24_105mm f/4l +speedlite580ex2+bateri+tsanta + memory stick
-Aparat fotografik Digital camera SONY DSC-R1+bag+batery+memory+lents
-Video recorder SONY hvr -m10u
-Kamera SOSNY pro HVR-A1e+ bateri+charger
-Varizoom vz Flowpod fpk+varizoom navigator+bag
-Drita per kamera digjitale Swit s-7012 light belt-pack set
-City tek lights+ tripod (drita per studio 2x55w 2drita dhe 4x55w) 3 drita neon me mbajteset e tyre
-Thermal photo printer ask 2000 Fuji Film.
-Compjuter me liquid 7 te instaluar per editim video dhe cs4 design package
-Wacom cintiq 12wx lcd tablet + bag
-libec tripod
-Disc burner stordigjital1:3 per te copjuar cd..dvd dublicator x3 (ketu kemi stock edhe cd dvd kuti per ti futur…..)

Nuk ka tag

77 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 8005a92f0d83f557

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total