Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,000 €

Shiten 8 autobusa urban VOLVO. OKAZION !

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0038970212773
  • Postuar: 06/10/2017 16:25
  • Skadon: 74 ditë, 23 orë
1
23456789

Përshkrimi

Okazion i madh!
Shiten 6 autobuse Volvo fisarmonike me nafte. Prodhim i vitit 2004.
Shiten dhe 2 autobuse teke Mercedes qe punojne me gas. Te vitit 2003.
Autobusat jane ne gjendje te shkelqyer, te rruajtur mire dhe te sapo dale nga qarkullimi ne Zvicer.
Mundet te merren ne Zvicer me cmim 7000 eur ose ne Tirane me cmim 9000eur.
Dogana kushton 1600eur

Kontaktoni dhe ne Viber/Whatsapp

Nuk ka tag

318 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 62659d78f1f10833

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total