Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

0 €

Shiten 6 hyrje 1+1 ne plazhin e Velipojes

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Velipoje, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar në: 01/06/2017 17:05
  • Skadon për: 2 ditë, 2 orë
1
234567

Përshkrim

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin

Shiten 6 hyrje 1+1 ne plazhin e Velipojes.Siperfaqja e tyre varion nga 60 m² – 80 m².Nje kompleks fantastik i perbere nga disa shtepi pushimi.Ofron nje oborr te madh te gjelbert qe eshte i rrethuar.Vendodhja ne nje zone te qete larg zhurmave dhe vetem 100 m larg plazhit dhe 200m larg kompleksit “Fishta”.

Detaje te apartamenteve:
-dhome gjumi
-sallon + kuzhine
-banjo
-ballkon

Cmimi 700 € / m² (i diskutueshem).

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1022 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 82056deaba43b542

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total