Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 €

Shiten 3 frigorifere ne gjendje shume te mire

  • Adresa: 1maj
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0695522253
  • Postuar: 18/06/2017 12:20
  • Skadon: 25 ditë, 16 orë
20170331_121435
20170331_12142520170331_12142220170331_12135220170331_12133320170302_11493520170227_132019

Përshkrimi

shiten 3 frigorifera per arsye mosperdorimi. jan ne gjendje pune.dhe shume te mirembajtura.

Nuk ka tag

114 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 92659465329b02fe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total