Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500,000 €

Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 20001-50000
  • Adresa: Porto-Palermo, Himare
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0676181319
  • Postuar: 08/03/2018 10:03
1518952096238
20180217_093448

Përshkrimi

Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. Toka ndodhet 5 km larg qytetit te Himares (rruge e asfaltuar), dhe 1 km per te toka (rruge e pa asfaltuar). Rruga te con deri tek toka. Cmimi i diskutueshem. Nr i tel 0676181319

Nuk ka tag

379 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9145aa0fa8868e52

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total