Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

162,000 €

Shiten 2 apartamente ne fund te rruges se “Kosovareve”

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rruga e Kosovareve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 21/04/2018 09:07
  • Skadon: 11 ditë, 12 orë
Rruga e Kosovareve
Rruga e KosovareveRruga e KosovareveRruga e KosovareveRruga e KosovareveRruga e KosovareveRruga e KosovareveRruga e KosovareveRruga e Kosovareve

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente ne fund te rruges se “Kosovareve” tek rruga “Skender Luarasi” te cilat mund te bashkohen ne nje te vetem me siperfaqje 162 m2. Secili prej ketyre dy apartamenteve eshte nga 2+1 dhe kane nga 1 ballkon dhe 1 banjo. Apartamentet ndodhen ne katin e 4 te banimit, jane te mobiluara dhe shiten per nje cmim te favorshem per 1000 euro/m2.

CMIMI: 1000 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 162 m2
Tipi i prones: Apartamente 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: rruga e Kosovareve

Per me shume informacione klioni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shiten-2-apartamente-ne-fund-te-rruges-se-kosovareve/

Nuk ka tag

786 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 3959bb9732ddba2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total