Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,000 €

Shiten 2 apartamente 90m2=23000€, Korçë

  • Çmimi/m²: 250 €
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Lagj 2 Rr.Laske Shuli korce
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0692137801
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 27/01/2018 10:40
20170713_111159
Screenshot_20180121-081017Screenshot_20180121-080221Screenshot_20180121-080537orca-image-1516560302926.jpg_1516560307809

Përshkrimi

Shiten Apartament lagj 2 Korce.90m2=23000€. Per ate qe do te bleje 2 apartamente me hipotek te rregullt ne Korce një prone me cmim kosto ndertimi ne lagjen me te frekuentuar te qytetit Kati perdhes (qe zbret me shkalle)i nje pallati 3 katesh. Lagjia 2. Rr Laske Shuli Prapa Mitropolise Korce.afer bulevardit kryesor. Nuk është vetëm një investim i duhur por edhe nje trend per te gjitha ata qe duan nje apartament ne kete qytet te bukur e me shum zhvillim nje qytet që rrezaton qetësi. Apartamentet =90 m2.Afer qendres se korces ne zonen me te mire e te frekuentuar.Apartamentet jane te ndara me murr ndares ne dy hyrje njera 30 m2 (korridor banje dhome) dhe 60m2(korridor sallon guzhine dhom gjumi banje).hyrjet jane te rregulluara dhe kompletuara me dyer te blinduara. Jane te pajisura me hipoteke njera 30m2 & tjetra 60m2.Pallati i ri 3 katesh.Cmim i diskutueshem. Viber.0692137801

Nuk ka tag

151 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3465a6c26a950839

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total