Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

SHITEN 1+1 , 2+1 GJIRI I LALZIT REZIDENCA VALA MAR

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: GJIRI I LALZIT REZIDENCA VALA MAR
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 15:29
  • Skadon: 44 ditë, 19 orë
vala-mar-residences-2016-igla-1

Përshkrimi

Ne Gjirin e Lalzit mes qetsis dhe natyres, ku po frekuentohen mjaftueshem tek rezidenca Vala Mar shiten apartamente kleringu me nje cmim konkurues -200 euro/m2.Apartamentet kane ndarje 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe te ndryshme.Apartamentet kane sistemet e fundit dhe punime cilesore.Cmimi i shitjeve vetem per 800 euro/m2 (nga 1000 euro/m2 qe po shiten)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

431 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 925ac624a01d06c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total