Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Shite Apartament 2+1 ne Vlore.

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Demokracia
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 15/08/2017 12:57
  • Skadon: 28 ditë, 19 orë
image-0-02-04-b4536d27ded55c0f3924a6e32454961bb1deaf8dfd8e14ab34ea773853e83c36-V

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne qytetin e Vlores tek rruga Demokracia , ne nje zone qe te ofron sherbimet dhe fasilitetet e nevojshme per nje jetese me te rehatshme. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte , me nje siperfaqe totale prej 102 m2, ka kubature te rregullt dhe orientim shume te mire . Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1895992d38108852

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total