Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

67,000 €

Shite apartament 1+1 tek Kristal Center

  • Çmimi/m²: 960
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 17/11/2017 12:10
  • Skadon: 166 ditë, 7 orë
Apartament 1+1 tek Kristal Center
Apartament 1+1 tek Kristal CenterApartament 1+1 tek Kristal CenterApartament 1+1 tek Kristal CenterApartament 1+1 tek Kristal CenterApartament 1+1 tek Kristal CenterApartament 1+1 tek Kristal Center

Përshkrimi

Shitet apartament 1+ 1 ngjitur me hyrjen e Kristal Center , me nje siperfaqe prej 70 m2 ne katin e 4 . Apartamenti ne brendesi ka nje sallon bashke me guzhine, 1 banjo, dhome gjumi dhe 2 ballkone . Me nje pamje te mrekullueshme , i mireorganizuar dhe i mobiluar aparamenti shitet per 67000 euro.

CMIMI : 67000 euro

Adresa: Kristal Center
Qyteti: Tirana
Shteti: Shqiperi
Siperfaqja Pergjithshme: 70 m2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
Numri Kateve: 4

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com/pro…ristal-center/

Nuk ka tag

151 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 10259d2069bcd72b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total