Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

42,000 €

Shite Apartament 1+1 tek Artistikja

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Hysen Gjura
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Me ashensor
  • Postuar: 28/06/2017 19:42
  • Skadon: 35 ditë, 15 orë

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 68.1 m²ne zonen e artistikes prane oxhakut, zone kjo qe te ofron dhe facileitete e nevojshme per nje jetese me te rehatshme. Apartamenti ka kubature te rregullt eshte I bollshem me 1 banjo dhe 1 ballkone.Dokumentacioni i disponueshm ,me hipoteke. Per shume informacion mos nguroni te na kontaktoni.

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3515953d63c808bc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total