Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,990 LEK

Shiko FalasTring Digitalb&SuperSp Sky Sport 2gbRam 069 24 83 849

  • Adresa: stadiumi/ drejtoria arsimore
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 069 24 83 849
  • Postuar: 13/10/2017 14:01
  • Skadon: 48 ditë, 7 orë
2gb ram
champions-leaguedigitalb-tringsky logo sport

Përshkrimi

Android box funksionon dhe PA Abonim dhe ME Abonim (me Aplikacione) mjafton te keni linj interneti mbi+6mbs(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne durres ta merrni) Dhe 1 ka ngel
Amlogic S905X Quadcore 2GB ram 8GB storage
7000 Leke te reja Suporton Applik me pages si Smart IPTV, TIBO IPTV, Tring IPTV etj
I programuar me Tring&Digitalb,Supersport&TringSport
Sky Sport/Cinema Italia,Mediaset Premium Sport/Cinema Sky Sport UK/Sky sport IT/DE /FR/ES Cinema&Sport /UEFA/Champions League etc mbi 20 kampionate mbi 5000 stacione brenda (premium IPTV 4000 free)
Filma on Demand me titra shqip dhe Anglisht,Youtube, Kodi etc)Genesis/Exodus/(filma on demand),Adult on Demand Mjafton te keni linj interneti ne shtepi dhe shikoni cdo stacion online(punon me ineternet linja mbi 6mbs) FUNKSIONON ME DHE PA ABONIM, Aplikacionet varen nga programuesit e applik ON/OFF)

Nuk ka tag

193 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8059e0a50332889

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total