Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 LEK

Shesim zetor dhe korrese

  • Adresa: fier
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693872662
  • Postuar: 12/07/2017 16:40
  • Skadon: 17 ditë, 6 orë
19807961_2017700185126246_1087057338_o
19807965_2017700068459591_1350287598_o19840119_2017700165126248_1944939038_o19850908_2017700151792916_1740231515_o

Përshkrimi

Jane ne gjendje shume te mire

Nuk ka tag

394 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 46596630cb66ce8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total