Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

99 LEK

Shesim Produkte per Thonj me Xhel “ Silcare “

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: ‭+355 69 387 0543‬
  • Postuar: 17/01/2018 09:49
D9340B7F-CB23-478E-832B-A70236ABB11F
56685098-E8C5-4196-BD9E-6ED52EB63C4D085C1CE6-876F-4E71-90B3-C385D46C70A6

Përshkrimi

SILCARE

Shesim Produkte per Thonj, Manikyre xhel , xhel Colour , aksesore , freza, furra , llamba dhe gjithe Elementet e Nevojshem per kete Sektor.
Ndodhemi ne Tirane dhe ne gjithe shqiperine.
Produkti dorezohet nga ne me Poste dhe Pagesa behet pas Dorezimit.

Per porosi Telefononi +355 69 387 0543

Ose porosisni direkt nepermjet websitit. Katalogu, ofertat dhe cmimet ndodhen ne websitin

http://www.silcare.al/ninablack/

Cel. : +355 69 387 0543

Furre UV Gel

6 Lima Te thjeshta

6 Lima Te thjeshta

1 Freze per thonjte me xhel

1 Lime e drejte

1 Pako tipsash Professional

1 Ngjites per tipsa me furce

1 Prerese kutikluash

1 Prerese Tipsash

1 Lime Banane

1 Furçe Xheli teke

4 Manikyr Xhel

4 Xhel Kolor

1 Cleaner

1 Xhel Ndertues

1 Finish

1 Baze

1 Nail Prep

Nuk ka tag

2817 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 755a5e8e53931b3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total