Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 LEK

Shesim kolltuqet e lokalit

  • Adresa: l6 rruga koco kazanxhi
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697001355
  • Postuar: 29/09/2017 12:54
  • Skadon: 51 ditë, 23 orë
IMG_1920
IMG_1921IMG_1922IMG_1923IMG_1923

Përshkrimi

shiten kolltuqet e lokalit per arsye te riaredimit. jane ne gjendje shume te mire. nuk kane asnje demtim apo carje te lekures. te pershtateshme dhe per salla playstation. te interesuarit te kontaktojne. mundesi dhe per cmim tjt

Nuk ka tag

175 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16659cdff6b3e5ab

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total