Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

Shesim apartamentin me pamje total nga deti

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Prane ¨Shkembit te Kavajes¨
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696472939
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Pamje piktoreske
  • Postuar: 15/10/2017 21:43
18217747_656960207828488_573603091_n
18280730_656960121161830_1385617319_n18302078_656959891161853_212068519_n18254618_656960051161837_797254059_n18253771_656960304495145_1383063788_n

Përshkrimi

Apartamenti eshte i perbere prej dhomes se gjumit,sallonit si dhe nje verand super te madhe. Eshte i gjithi me pamje nga deti. I kompletuar me se miri.Ky apartament ndodhet ne katin e 6 pran Majestikut. Ka dokumentacione te rregullta si dhe me hipotek. Cmimi i diskutueshem.

Per kontakte mund te me shkruani ne: eri_zaloshnja@hotmail.com
ose ne cel: 0696472939

Nuk ka tag

399 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22259e3b6b6ac963

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total