Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

Shesim apartamentin me pamje fantastike nga deti

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Prane ¨Shkembit te Kavajes¨
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: eri_zaloshnja@hotmail.com 0696472939
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Pamje piktoreske
  • Postuar: 20/11/2017 07:16
  • Skadon: 65 ditë, 17 orë
Veranda
VerandaSalloniDhoma e gjumitDhoma e gjumit

Përshkrimi

Apartamenti eshte i perbere prej dhomes se dhumit, sallonit, si dhe nje verand super te madhe. Ndodhet ne kati e 6 dhe eshte me pamje komplet nga deti. Eshte i mobiluar dhe ne kushte shume te mira.Ndodhet perballe ¨Misto Mames¨. Ka dokumentacione te rregullta me hipotek si dhe me certifikat pronesie

Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne 0696472939 ose ne email: eri_zaloshnja@hotmail.com

Nuk ka tag

185 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7305a120070d964e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total