Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,500 LEK

Shes zetor kubota monrematic korce 22 kf 4×4

  • Adresa: Rruga e ersekes km 3 prane oxhaqeve xega
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0696516951
  • Postuar: 16/09/2017 18:47
  • Skadon: 73 ditë, 23 orë
20170916_184306
20170916_18435520170916_18440420170916_18432620170916_18431620170916_184343

Përshkrimi

Zetori eshte ne gjendje shume te mire e shes me plug 2 dhe freze . Zetori eshte 4×4 dhe ne gjendje shume te mire e shes per arsye emigrimi ka cmim te diskutueshem. Na kontaktoni ne viber 0698611520 ose ne celular 0696516951.Zetori ka 22 kuaj fuqi por arin deri ne 26 pasi eshte 4×4.shitet gjashte meleon e peseqind milek
Mund te vini ta provoni me cdo lloj prove

Nuk ka tag

636 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 65859bd557628197

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total