Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 LEK

shes vetrate xhami

  • Adresa: Rr. Naim Frasheri, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692020905
  • Postuar: 14/01/2018 16:05
  • Skadon: 21 ditë, 7 orë
Vetrate-xhami

Përshkrimi

Shes vetrate xhami te perdorur ne gjendje shume te mire dhe fuksionale me dimensione 2m dhe 2.7 i larte .

Ju faleminderit .

Cel. : 0692020905

Nuk ka tag

214 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2575a5a6b14e63c2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total