Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

128,000 €

Shes Truall

  • Çmimi/m²: 16 E/m2
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Sekto rinia, Durres... Qyteti Rinia
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355676956561 /+355692575347
  • Postuar: 07/10/2018 10:09
Screenshot_20180812-212617
Screenshot_20180812-212630Screenshot_20180812-212641Screenshot_20180812-212702

Përshkrimi

Shiten 8000m2 truall ne Sektorinia, toka ka dalje nga tre anet ne rruge. Kjo siperfaqe eshte me certifikate pronesie, si dhe ne proces jane dhe 2000m2 te tjera.

Nuk ka tag

177 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4585b718e3d3d4a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total